Bravo chłopcy ! Jestem z Was dumny !!! Pokazaliście charakter !

Bravo chłopcy ! Jestem z Was dumny !!!  Pokazaliście charakter !

Po remisie 0:0 , na nie swoim terenie  ( stadion PMOS) z  mistrzem  I ligi wojewódzkiej  C1 Widzewem pokazaliśmy że zasady fair play nie są nam obce.....Zremisowaliśmy z v-ice mistrzem Widokiem Skierniewice na wyjeździe również 0:0.......  (Bardzo żałuję, że nie mogłem z Wami być i poprowadzić do zwycięstwa ! )

Bardzo zawiedliśmy się na Widzewie Łódz, któremu  okazaliśmy dobroduszność przekładając sobotni mecz na poniedziałek  (mieliśmy 3 punkty bez gry i pewne IV miejsce gwarantujące utrzymanie ), niestety odpłacili  nam  <pięknym za nadobne>  przegrywając u siebie z  ŁKS Łódz  1:2 ( bravo ŁKSa !!!  )  Choć dwa razy z Wami wygraliśmy (dla pokrzepienia naszych serc), zasłużyliście na dalszą grę w I lidze !

Zajmujemy, niestety 5 miejsce w I lidze wojewódzkiej C 1

KOCHANI !  Jest początek i jest koniec !  Jako trener mam wielką satysfakcję, że mogłem z Wami współpracować przez dwa lata, które dostarczyły mi wiele fantastycznych wrażeń i emocji. Serdecznie Wam Wszystkim  dziękuję !

Specjalne podziękowania należą się trenerowi Przemkowi Holewskiemu , który nigdy nie zawiódł naszych oczekiwań,

Zawsze służył  bezgraniczną pomocą !

WIELKIE SŁOWA PODZIĘKOWANIA I UZNANIA NALEŻĄ SIĘ RÓWNIEŻ DLA TRENERA JACKA CHOJNIAKA - PIONIEROWI  NASZEJ  DRUŻYNY !

Oraz Wszystkim rodzicom, KOCHANI, BEZ WAS NIE BYŁO BY TEJ DRUŻYNY !

ŻYCZĘ WSZYSTKIM POWODZENIA I SPEŁNIENIA STADIONOWYCH I ŻYCIOWYCH MARZEŃ !

MAM PRZECZUCIE GRANICZĄCE Z PEWNOŚCIĄ, ŻE W NIEDŁUGIM CZASIE WASZE MARZENIA ZOSTANĄ SPEŁNIONE W WIELE WYŻSZYM SPORTOWYM  WYMIARZE ! ! !

Mariusz Gałaj