UWAGA ! W PONIEDZIALEK 24.06.O GODZ. 18.30 OSTATNI TRENING I SESJA ZDJĘCIOWA.ZAKOŃCZENIE SEZONU W ŚRODĘ O GODZ.18.00 W KARSZNICACH.

W poniedziałek o godz.18.30 odbędzie się trening i sesja zdjęciowa na Orliku przy SP.10.

Proszę o przyjście  w strojach meczowych nike. Wszyscy muszą być obecni !

Dodatkowo w poniedziałek podczas  treningu  pan kierownik będzie zbierał pieniądze na pamiątkowe statuetki i zakończenie sezonu w kwocie 60 zł.

Zakończenie sezonu odbędzie się w środę o godz.18.00 w Karsznicach na stadionie.

W programie między innymi : mecz w plażową piłkę siatkową pomiędzy rodzicami i zawodnikami rocznika 2004.!

Konkurs celności, strzały do bramki. Wspólny grill i wręczenie pamiątkowych statuetek dla zawodników.